Хто ми?

Ми — це команда професійних педагогів, методистів, дизайнерів, аналітиків та високласних програмістів. Програма-мінімум — підвищити рівень освіти в Україні, програма-максимум — стати найкращою освітньою програмою у світі!

 

Наші вчителі

 

 

 

Ірина Геніх

розробник завдань з інформатики

Магістр педагогічних наук, вчитель 2-ої категорії, вчитель інформатики та математики, досвід роботи 9 років

Лариса Гончар

розробник завдань з біології

Вчитель біології, досвід роботи 27 років

Марина Бейтан

розробник завдань з російської мови

Магістр педагогічних наук, вчитель російської мови та літератури, вчитель німецької мови, досвід роботи - більше 20 років.

Людмила Коха

розробник завдань з математики

Магістр математичних наук, досвід роботи вчителем математики - 30 років, активно використовує нові та інтерактивні технології в навчальному процесі.

Інесса Синявська

розробник завдань з математики

Магістр педагогічних наук, вчитель математики та інформатики, досвід роботи вчителем математики — більше 20 років.

Бирута Пялковская

розробник завдань з математики

Магістр педагогічних наук, вчитель математики, фізики та інформатики, педагогічний досвід роботи — більше 30 років.

 

Ліана Дембовская

розробник завдань з математики

Магістр педагогічних наук, вчитель математики та фізики, досвід роботи вчителем математики — 20 років.

Елена Зарина

розробник завдань з російської мови

Магістр філологічних наук, досвід роботи вчителем російської мови та літератури — 23 роки.

Марианна Попович

розробник завдань з російської мови

Магістр педагогічних наук, викладач інформатики, російської мови та літератури. Більше 30 років досвіда роботи вчителем російської мови та літератури. Досвід роботи заступником директора з виховної роботи — 8 років.

Айвар Анчупан

розробник завдань з математики

Магістр математичних наук, викладач математики. Більше 15 років досвіду роботи вчителем математики та математичного аналізу. Лектор, експерт і учасник освітніх європейських проектів.

Ольга Торопченова

розробник завдань з математики

Бакалавр математичних наук, викладач і репетитор з математики, IT фахівець. Більше 15 років досвіду роботи вчителем математики, а також практики приватних уроків, підготовки школярів випускних класів до вступу у вузи.

   

Марина Реброва

розробник завдань з математики

Магістр педагогічних наук, викладач інформатики та математики. Більше 7 років досвіду роботи вчителем математики та інформатики.

Ельвіра Хайрова

розробник завдань з російської мови

Магістр філологічних наук, викладач російської мови та літератури. Приймала участь в міжнародних проектах з обміну досвідом в Росії та країнах Європейського Союзу.

Інна Кононова

розробник завдань з математики

Магістр педагогічних наук, викладач математики та інформатики. Активний учасник конференцій з педагогіки.

Санта Шкарстане

розробник завдань з російської мови

Магістрант філологічних наук, журналіст.

Наша команда

Євгенія Ачкасова

керівник проекту "ЯКлас" в Україні

 

Александр Шахов

руководитель IT отдела

Магистр компьютерных наук, опыт работы в IT-сфере — 8 лет. Главный разработчик системы генерации заданий GenExis.

Марина Балинська

головний редактор проекту "ЯКлас" в Україні

   
   

 

Історія 

Латвійська компанія DPG інвестує в проект по розробці генератора навчальних завдань і виведення його на масовий ринок освіти. Проект отримує назву GenExis від скорочення "generate exercise" (генератор завдань). В рамках євро фінансування Leonardo Da Vinci розроблено програмне забезпечення GenExis, генератор шкільних завдань, і адаптоване в п'яти європейських країнах: Англія (Bicton College), Словаччина, Латвія, Естонія.

Участь у Словацькому проект Modernizacia Vzdelavania, з метою апробації та оцінки можливості застосування GenExis у всіх Словацьких школах.
Пілотний запуск пробного публічного порталу Uzdevumi.lv в Латвійській республіці. Проект має мету масштабно застосувати технології GenExis і випробувати бізнес модель на масовому ринку шкільної освіти. Проект почав масове застосування в 2010/11 навчальному році і вийшов на самоокупність у 2012/13 навчальному році.
Подальша адаптація програмного забезпечення GenExis в рамках фінансування Life Long Learning програми Європейського фонду проект EEGS в наступних країнах Європи: Туреччина, Греція, Італія, Іспанія, Швеція і Латвія.
Завданням проекту GenExis було створення редактора, в якому вчитель може самостійно розробляти завдання з принципом генерації з будь-якого предмету.
 

Формування нової компанії, Yaklass Inc, в яку входять партнер Shkola.lv і інвестор Vesna Investment, з метою експансії на ринок освіти інших країн.
 
Розпочинається робота над проектом ЯКлас для України.

Факти

7 000

50

15%

30%

унікальних завдань за 6 предметами в нашій електронній базі генерацій (варіантів) в середньому має кожне завдання. середній показник підвищення успішності учнів при регулярних заняттях на Яклас. свого робочого часу економить вчитель, використовуючи систему ЯКлас в навчальному процесі

Ми відкриті до співпраці з вчителями, освітніми закладами та управліннями. За запитом ми готові надати презентаційні та методичні матеріали з використання порталу. Ці матеріали можуть використовуватися на семінарах, презентаціях, вчительських та батьківських зборах.

Контакти

ЯКлас

61145, Харків,
вул. Космічна, 21-а

Інформаційний телефон:
(098) 037-54-68

Ел. пошта:
info@yaklas.com.ua