Хто ми?

Ми — це команда професійних педагогів, методистів, дизайнерів, аналітиків та високласних програмістів. Програма-мінімум — підвищити рівень освіти в Україні, програма-максимум — стати найкращою освітньою програмою у світі!

 

Наша команда

Євгенія Ачкасова

керівниця проекту "ЯКлас" в Україні

 

Марина Балинська

головна редакторка проекту "ЯКлас" в Україні

Руслан Комаровський

Модератор сайту "ЯКлас" в Україні

   

Александр Шахов

керівник IT відділу

Магістр компьютерних наук, досвід роботи в IT-галузі — 8 років. Головний розробник системи генерації завдань GenExis.

 

Історія 

Латвійська компанія DPG інвестує в проект по розробці генератора навчальних завдань і виведення його на масовий ринок освіти. Проект отримує назву GenExis від скорочення "generate exercise" (генератор завдань). В рамках євро фінансування Leonardo Da Vinci розроблено програмне забезпечення GenExis, генератор шкільних завдань, і адаптоване в п'яти європейських країнах: Англія (Bicton College), Словаччина, Латвія, Естонія.

Участь у Словацькому проект Modernizacia Vzdelavania, з метою апробації та оцінки можливості застосування GenExis у всіх Словацьких школах.
Пілотний запуск пробного публічного порталу Uzdevumi.lv в Латвійській республіці. Проект має мету масштабно застосувати технології GenExis і випробувати бізнес модель на масовому ринку шкільної освіти. Проект почав масове застосування в 2010/11 навчальному році і вийшов на самоокупність у 2012/13 навчальному році.
Подальша адаптація програмного забезпечення GenExis в рамках фінансування Life Long Learning програми Європейського фонду проект EEGS в наступних країнах Європи: Туреччина, Греція, Італія, Іспанія, Швеція і Латвія.
Завданням проекту GenExis було створення редактора, в якому вчитель може самостійно розробляти завдання з принципом генерації з будь-якого предмету.
 

Формування нової компанії, Yaklass Inc, в яку входять партнер Shkola.lv і інвестор Vesna Investment, з метою експансії на ринок освіти інших країн.
 
Розпочинається робота над проектом ЯКлас для України.

Факти

7 000

50

15%

30%

унікальних завдань за 6 предметами в нашій електронній базі генерацій (варіантів) в середньому має кожне завдання. середній показник підвищення успішності учнів при регулярних заняттях на Яклас. свого робочого часу економить вчитель, використовуючи систему ЯКлас в навчальному процесі

Ми відкриті до співпраці з вчителями, освітніми закладами та управліннями. За запитом ми готові надати презентаційні та методичні матеріали з використання порталу. Ці матеріали можуть використовуватися на семінарах, презентаціях, вчительських та батьківських зборах.

Контакти

ЯКлас

61145, Харків,
вул. Космічна, 21-а

Інформаційний телефон:
(098) 037-54-68

Ел. пошта:
info@yaklas.com.ua