Шановні педагоги, пропонуємо вам короткий екскурс в нові можливості на ЯКлас. Ознайомтеся з нашими інструкціями та спробуйте новий функціонал на практиці.

Режим презентації доступний користувачам ЯКлас з роллю «Вчитель» та «Репетитор» та спеціально створений для роботи в класі, на уроці:

  • на персональному компь'ютері;
  • на проекторі;
  • на інтерактивній дошці.

Режим презентації працює тільки в розділі «Предмети»: зникає меню сайта та посилання на інші розділи, при цьому весь розділ «Предмети» стає чіткіше, яскравіше та більше. Переважає чорний колір шрифтів, тому весь контент можна бачити навіть з останніх парт.
 

Натисніть, щоб роздрукувати цю сторінку.

Роздрукувати

 


Крок 1. «Як включити режим презентації?»
 

Зайдіть на ЯКлас під своїм логіном та паролем ( в ролі «Вчитель» або «Репетитор»).

Зайдіть в «Предмети» . Режим презентації можна обрати відразу в розділі «Предмети», а можна — спочатку зайшовши в потрібний предмет, тему, завдання або теорію .

 

 Для того щоб увімкнути режим презентації, натисніть на кнопку «Режим презентації» в правій частині екрану .  Ви побачите вікно, що випливає — слайдер. Натисніть на квадратне віконце поруч з «Включити режим презентації»  (поставте в ньому галочку) .

 

 

 

 

 

 


Крок 2. «Робота в режимі презентації»
 

Ви знаходитесь в режимі презентації. Якщо у Вас достатньо велика роздільна здатність монітору, при першому відкритті режима презентації на екрані з'явиться допомога  — перелік підказом. Ви можете ознайомитися з ними, натискаючи на стрілки :

  • Щоб збільшити, натисніть «Ctrl» + «+»
  • Щоб зменшити, натисніть «Ctrl» + «-»
  • Щоб розгорнути на весь екран, натисніть «F11»
  • Щоб повернути оригінальний розмір, натисніть «Ctrl» + «0».

Увага! Не забудьте повернути оригінальний розмір екрану після закінчення роботи в режимі презентації. Бо текст на Вашому моніторі залишиться збільшеним або зменшеним.

Для того щоб закрити допомогу та розпочати роботу, натисніть на крестик в правому верхньому куті вікна або натисніть по затемненій області екрану поруч з вікном  . Для того щоб допомога не з'являлась кожного разу, натисніть «Більше не показувати» .

Можете розпочинати роботу


Крок 3. «Вимкнути режим презентації?»
 

 Для того щоб вийти з режима презентації, знову оберіть слайдер «Режим презентації» та приберіть галочку поряд з «Включити режим презентації». Ви повернетесь у звичайний режим перегляду.

 

 

 

 

 


 


 

Натисніть, щоб роздрукувати цю сторінку.

Роздрукувати