Зміна класу

Переходячи з класу в клас не забувай змінити клас у своєму профілі на ЯКлас. Це потрібно для того, щоб бачити домашні та контрольні роботи, призначені для тебе, а також брати участь у ТОПах свого класу. Перевірити та змінити свій клас та, якщо потрібно, школу ти можеш в своєму профілі.


Відправити відгук

Завдання на ЯКлас створюються колективом досвідчених та кваліфікованих викладачів, але всі ми люди, тому іноді припускаємося ненавмисних помилок. Якщо в якомусь із завдань або матеріалів ти знайдеш неточності, помилки або збої, напиши, будь ласка, нам про це. Щоб відіслати відгук, натисни на синю іконку на правій стороні сторінки або на посилання "Відправити відгук" ліворуч у меню, опиши помилку та відішли нам її. Як тільки ми отримаємо твій лист, ми розглянемо його, виправимо помилку та надішлемо відповідь. :)


Пошук на сайті

Можливо, ти не можеш знайти потрібну тему у своєму класі або хочеш пройти якусь тему для іншого класу, але не знаеш, де шукати. Не хвилюйся! Скористайтеся функцією пошук, який знаходиться у лівому меню сайта. Введи у поле пошуку ключові слова свого запиту (наприклад, "алгебраїчні вирази") і ти знайдеш всі матеріали з такими ключовими словами на сайті ЯКлас.


Набирай бали

Кожен учень хоче показати своїм однокласникам та однокласницям, наскільки добре він усе знає, чи не так? Будь першим у ТОПі з виконання завдань та тестів у розділі Предмети, збирай бали і змагайся з однокласниками на сайті ЯКлас! Важливо, щоб в загальнодоступному профілі учня показувалися тільки ті бали, які він набуває при виконанні завдань для свого класу. Наприклад, якщо учень навчається в 9 класі, він буде в ТОПі 9 класу. А якщо він пройде завдання для 5 класу, то отримані бали за завдання для 5 класу не будуть брати участь в його ТОПі.

Успіхів у навчанні!


Зміна класу | Відправити відгук | Пошук на сайті  | Набирай бали

 

опубліковано: