Вітаємо з 1 вересня !

Любі друзі! Наша команда рада знову бачити наших улюблених користувачів на сайті ЯКлас. Багатьом з вас, що відпочили та наповнились сил, напевно не терпиться швидше почати цей навчальний рік. А для тих, хто ще не знає - канікули скінчилися! Шкода, що так раптово, але пора вчитися :).

Зверніть увагу на свої бали в топах. Так, вони обнулились, і ні - це не помилка. У наших рейтингах враховуються бали, які школярі заробили за вирішення завдань для свого класу, тому після їх автоматичного перевода у наступний клас бали в ТОПі змінилися. Але є і хороша новина - верхній рядок рейтингу дістанеться тим, хто покаже відмінний результат вже в вересні.

Також нагадуємо вчителям, що видають домашні роботи через ЯКлас, про те, що перевірочні роботи тепер мають від 1 до 10 спроб вирішення. Так що у ваших учнів в цьому навчальному році буде менше приводів для хвилювань і більше шансів на успіх.

Попереду нас чекають цікаві події та кілька довгоочікуваних поліпшень, тому стежте за нашими новинами на сайті ЯКлас або в соціальній мережі Вконтакті.

Вітаємо всіх з 1 вересня і бажаємо успіхів в новому навчальному році!

опубліковано: