Умова завдання:

1Б.
Ціна груш — \(x\) грн. за \(1\) кг, а ціна яблук — \(y\) грн. за \(1\) кг.
 
Запиши у вигляді виразу:
на скільки \(3\) кг груш дорожче \(6\) кг яблук
 
(без пропусків між буквами, числами та знаками дій. Для запису дії множення використовуй символ *. У арифметичній дії на першому місці пиши число)
 
Відповідь:
 
iiiiiii

Для того щоб вирішувати завдання, необхідно зареєструватися.

Швидка реєстрація: