Умова завдання:

3Б.
Для виготовлення напою взяли 3 л вишневого сиропу за ціною 45 грн. за \(1\) л і 25 л джерельної води за ціною 2 грн. за \(1\) л. 
Яка ціна \(1\) л отриманого напою?
 
Відповідь:
ціна \(1\) л отриманого напою  грн.  коп.

Для того щоб вирішувати завдання, необхідно зареєструватися.

Швидка реєстрація: