Підписка Я+
ЯКлас працює — ви відпочиваєте
Я+ дозволяє викладачу автоматизувати процес підготовки та перевірки завдань, запровадити індивідуальні траекторії навчання, реалізувати ефективний моніторинг успішності та миттєво створювати звіти.
Заощаджує до 30% робочого часу вчителя
Підвищує успішність класу +1 бал
Автоматизує рутинні операції
 
 
Розширений функціонал перетворює ЯКлас в потужний і гнучкий інструмент інтернет-освіти. Він зробить роботу педагога інноваційною та більш творчою, а також активізує вивчення предмета, трансформувавши його в захоплюючий інтерактивний процес для всіх учасників.
Великий банк завдань ЯКлас
та методичні рекомендації
Підписка Я+ відкриє вчителеві доступ до методичних рекомендацій, відповідей і рішеннь завдань на сайті. На даний момент база ЯКлас містить 2,000,000 варіантів завдань, а також теорії та тести.

Система створює 50 варіантів кожного завдання. Варіанти генеруються автоматично і не можуть бути попередньо переглянуті учнями. Це гарантує самостійну відповідь кожного учня і виключає можливість списування.
Створення індивідуальної методичної бази
З Я+ педагогу доступний розділ «Перевірочні роботи». Тут він може сформувати індивідуальні контрольні або домашні роботи, вибираючи матеріали з банку ЯКлас, створюючи власні завдання або комбінуючи обидва варіанти.

Викладач також має можливість прикріплювати до свого завдання додаткові навчальні матеріали, включаючи відео-, аудіозаписи або корисні посилання.
Автоматична перевірка результатів
После виконання «Перевірочної роботи» система Я+ автоматично аналізує роботу учня і рекомендує оцінку. Вручну перевіряються тільки творчі завдання — твори, ессе та ін.
Статистика та звіти
Доступ до статистики успішності учнів звільняє викладача від рутинної роботи по створенню звітних форм. Я + автоматично створює звіти з занять учнів в розділі «Предмети», включаючи в них результати школярів і детальний аналіз виконання завдань.

Всі види звітів можна роздрукувати і відправити вкладеним документом по електронній пошті.
Інформація про вашу підписку Я+ та управління підпискою доступні тут: «Управління підпискою Я+».

Варіанти підписки:

 1. Вибір продукту
 2. Вибір способу оплати
 3. Оплата
 4. Підтвердження
На місяць
1грн/день
Підключення на 30 днів. Буде корисним для підготовки до серйозної контрольної роботи.
На рік
16,67грн/міс.
Стане запорукою стабільного й ефективного навчання. 
Одна ціна за всі предмети:
 • Алгебра 7-11 клас;
 • Геометрія 7-11 клас;
 • Математика 5-6 клас;
 • Інформатика 5-7 клас;
 • Біологія 6 клас;
 • Українська мова 6 клас;
 • Русский язык 7, 9 класс;
Відгуки:
Мария Лебедева, 7 клас:

«Я хочу сказать спасибо за создание этого сайта!!! Благодаря ему все мы можем проверить свои знания или прочитать непонятную тему. Если задание выполнил не так, то можно тренироваться до тех пор, пока не достигнешь поставленной перед собой цели».

Промокод

Якщо у вас є скретч-картка або код підключення:
Тоді натисніть на кнопку нижче, щоб активувати свій Я+!

 

Активувати код

 

Хочете підключити Я+ для класа або школи? Напишіть нам.

info@yaklas.com.ua